Стартувала Школа протидії дезінформації для держслужбовців

July 21, 2022

Центр стратегічних комунікацій у партнерстві із Центром демократії та верховенства права та за фінансової підтримки Швеції запустив Школу протидії дезінформації для держслужбовців. Захід зібрав близько 100 учасників, зокрема представників місцевої влади.

Перший тренінг у рамках Школи відбувся у четвер, 21 липня. Він був присвячений темі наративів, ключових повідомлень та їх використання у щоденних комунікаціях. 

«Робота держслужбовців — великий внесок у побудову інформаційної стійкості держави. Також Центр дуже б хотів, щоб Школа була платформою для обміну думок і сподіваємося, що учасники також зможуть ділитися з нами своїм досвідом», коментує керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей.

Школа спрямована на підтримку українських держслужбовців та комунікаційників державних установ, аби підвищити їхні знання у стратегічних комунікаціях та протидії дезінформації.

«З боку шведської сторони ми дуже тісно співпрацюємо з громадським суспільством і державою. І віримо, що необхідно посилювати стійкість до дезінформації зараз і в майбутньому, особливо в сучасних складних умовах війни. Ми сподіваємось на довготермінову співпрацю у майбутньому», сказала Марія Ліндгрен-Салтанова, Повірена у справах посольства Королівства Швеція в Україні.

Крім освітніх заходів, Центр стратегічних комунікацій також розробить навчальні матеріали, які держслужбовці зможуть використовувати у своїй роботі і після закінчення програми тренінгів.

«Хочу подякувати всім нашим захисникам та захисницям, які воюють на всіх фронтах. Починаючи від воєнного — до інформаційного. Адже робота кожного з нас точно наближає нас до перемоги. Також завдячуючи цьому, ми маємо змогу проводити дану Школу», — коментує Олеся Холопік, директорка Центру демократії та верховенства права.

Онлайн-тренінги проводитимуть експерти Центру — зокрема, заступник керівника Микола Балабан, керівниця освітнього напрямку Ірина Адам, асистентка освітнього напрямку Вікторія Зражевська та інші профільні експерти.

Центр буде інформувати про наступні події та майбутній розвиток Школи та запрошує Вас стежити за анонсами на нашому сайті.