SMM-менеджер у Центр демократії та верховенства права

September 5, 2017

Центр демократії та верховенства права запрошує у свою команду SMM-менеджера, який відповідатиме за управління комунікаціями організації у соціальних мережах.


Вимоги до кандидатів:

– досвід SMM;

– досвід в підготовці та редагуванні текстів для публікації;

– досвід роботи з візуальними редакторами і навики дизайну;

– досвід роботи з контекстною рекламою, просування у соціальних мережах;

– базові навички відеозйомки і монтажу;

– вміння працювати самостійно та у команді;

– знання англійської мови буде перевагою.

 

Ключові завдання:

– публікація на сторінках ЦЕДЕМ у соціальних мережах унікального контенту;

– просування сторінок ЦЕДЕМ в соціальних мережах, залучення нової аудиторії;

– робота з лідерами думок у соціальних мережах;

– підготовка стратегічних та операційних планів розвитку бренду ЦЕДЕМ та просування окремих проектів у соціальних медіа.


Повний робочий день.

Чекаємо ваші резюме, короткий мотиваційний лист на електронну адресу cv@cedem.org.ua до 15  вересня 2017 року (включно) з темою листа “Пропозиція: SMM-менеджер”. Розгляд поданих документів здійснюватиметься по мірі їх отримання.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно із Політикою закупівлі послуг Центру демократії та верховенства права.

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – це аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Наша місія – сприяння розвитку суспільства активних та відповідальних громадян через: підтримку громадських ініціатив; незаангажовану правову експертизу; розробку та імплементацію якісного законодавства; освіту; захист свободи слова; досягнення підзвітності влади; та утвердження верховенства права.