Статути НТКУ/НРКУ

Двадцять третього квітня до Верховної Ради України було внесено проект Закону України «Про внесення зміни та доповнень до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (законопроект №2445 н. д. Андрій Шевченко, фракція БЮТ; щодо Національних теле- та радіокомпаній України). 

Законопроект було розроблено Центром суспільних медіа із залученням юристів Інституту медіа права Тараса Шевченка та Ігоря Розкладая та адвокатів Адвокатської компанії «Наталя Субота і Партнери» Андрія Нечипоренка та Арсенія Герасиміва; керівник групи розробників – Тарас Шевченко.

Мета законопроекту – унормувати діяльності НТКУ та НРКУ, максимально запровадивши стандарти суспільного мовлення, що передбачають незалежне мовлення державних мовників. Основні новела законопроекту – запровадження керівних органів НТКУ і НРКУ – рад НТКУ і НРКУ та визначення їх повноважень, призначення керівників НТКУ і НРКУ радами, пряме бюджетне фінансування та публічна звітність про результати діяльності за попередній рік.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: