В Україні створено Мережу моніторів

У 19 регіонах України запрацювала Мережа моніторів.  

Юристи і громадські активісти у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях  здійснюватимуть моніторинг стану імплементації законодавства про доступ до публічної інформації. 

Така діяльність – це ініціатива в рамках платформи «Омбудсман плюс», яку реалізують ГО «Інститут Медіа Права» (ІМП) спільно з офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадськими активістами. 

Для створення Мережі моніторів ГО «Інститут Медіа Права» провела освітньо-координаційний тренінг з питань доступу до публічної  інформації. Окрім  того, ІМП розробив методологію проведення моніторингу стану виконання законодавства  про доступ до публічної інформації та координує проведення моніторингу в регіонах країни, надає консультаційну підтримку учасникам Мережі моніторів.​

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: