Тарас Шевченко відповідав на питання журналістів на прес-конференції

14 січня у рамках громадської кампанії «Новий громадянин» відбулась прес-конференція на тему «Виборча кампанія 2010: Основні проблеми роботи медіа».

Відповідачами на заході були Тарас Шевченко (директор Інституту Медіа Права), Вікторія Сюмар (директор Інституту Масової Інформації) та Андрій Кулаков (програмний директор МГО «Інтерньюз-Україна»).

Під час конференції обговорювалися питання про закриті списки журналістів, неправомірне висвітлення кандидатів у ЗМІ, про «джинсу», порушення прав журналістів та ряд інших. Зокрема Тарас Шевченко говорив про недоліки виборчого законодавства. За його словами у виборчих програмах кандидатів дуже мало інформації щодо питань свободи слова та інформаційних технологій. Також директор Інституту Медіа Права звертав увагу присутніх на питання виділення занадто великої, на його думку, кількості грошей на виборчі кампанії кандидатів, що негативно впливає на демократичність виборів.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: