Тарас Шевченко взяв участь у міжнародному семінарі ОБСЄ у Варшаві

Директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченко взяв участь у міжнародному семінарі ОБСЄ з людського виміру «Правова база забезпечення свободи ЗМІ». Семінар проходив з 13 по 15 травня  у Варшаві.

Захід був присвячений шляхам створення правових умов для підтримки свободи ЗМІ. У семінарі взяли участь понад 100 представників урядів, міжнародних організацій та наукових кіл з регіону ОБСЄ.

Впродовж трьох днів експерти та представники урядів держав-учасниць ОБСЄ обмінювалися передовим досвідом і проблемами в галузі медіа права та медіа політики. 

В рамках семінару відбулися три робочі групи, присвячені міжнародній правовій базі забезпечення свободи ЗМІ, найкращим практикам регулювання цього питання на національному рівні та виконанню існуючих зобов’язань ОБСЄ. Першу із них, присвячену міжнародній правовій базі забезпечення свободи медіа, модерував Тарас Шевченко.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: