Тарас Шевченко зустрівся з Головою Верховної Ради

Вчора директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченко у складі народних депутатів, громадських діячів руху “ЧЕСНО” та «Відкритої громадянської платформи» зустрівся з Головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком та керівником Апарату ВРУ Валентином Зайчуком.

В ході зустрічі обговорювалися питання щодо прозорості роботи вищого законодавчого органу держави, доступності для журналістів і представників громадських організацій засідань парламентських комітетів та інших питань роботи парламенту, що становлять суспільний інтерес.

Тарас Шевченко наголосив на необхідності відкриття декларацій народних депутатів: декларації повинні бути вільно опубліковані в Інтернеті.

У відкритому доступі зараз є лише 183 декларації народних депутатів. Решта декларацій залишаються недоступними для громадян. Опублікована інформація є частковою і не дає можливості оцінити відповідність стилю життя депутатів їхнім доходам.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: