Тараса Шевченка обрано Головою Громадської ради при Нацраді

Директора Інституту Медіа Права Тараса Шевченка обрано на посаду Голови Громадської ради при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення. Таке рішення члени Громадської Ради ухвалили на своєму черговому засіданні 30 жовтня 2008 року (6 голосів «за», 1 – «утримався», 0 – «проти»).

Відповідно до Положення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення «Про Громадську раду при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення» №1586 від 08.11.2007 р., Громадська рада є постійно діючим незалежним колегіальним консультативно-дорадчим органом, що створює ефективні організаційні та правові умови реалізації конституційного права громадян України на участь в управлінні державними справами; координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій із громадськістю, з метою врахування громадської думки в процесі підготовки та реалізації рішень Національної ради.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: