ЦЕДЕМ успішно пройшов фінансовий аудит

June 28, 2023

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) успішно пройшов щорічну аудиторську перевірку за 2022 рік. 

Центр демократії та верховенства права успішно пройшов щорічну аудиторську перевірку. Фінансова звітність організації за 2022 рік є достовірною – такий висновок зробив незалежний аудитор.

Перевірку фінансових документів Центру демократії та верховенства права проводила аудиторська компанія ТОВ «Аудиторська фірма «МК Аудит». Експерти аналізували звіт про фінансовий стан організації станом на 31 грудня 2022 року, а також звіт про фінансові результати за 2022 рік. Головним завданням аудиторів було оцінити достовірність звітів, а також відсутність помилок і викривлення інформації. Відбулася перевірка відповідно до міжнародних стандартів аудиту (“МСА”).

Відтак, аудитори поставили позитивну оцінку Центру демократії та верховенству права. «Фінансова звітність, що додається, відображена достовірно в усіх суттєвих аспектах», – вказано у звіті. Як зауважують аудитори, вони мають достатньо доказів, аби зробити такий висновок.

Цьогорічний аудит для ЦЕДЕМ є вже одинадцятим поспіль, адже організація проходить фінансову перевірку з 2012 року, залучаючи до процесу незалежних експертів .

Таким чином Центр демократії та верховенства права реалізує політику прозорості, адже публічно звітує про свій фінансовий стан та гарантує достовірність оприлюдненої інформації.

Аудиторський звіт за 2022 рік читайте за посиланням.