ЦЕДЕМ всьоме успішно пройшов фінансовий аудит

June 11, 2019

Центр демократії та верховенства права успішно пройшов щорічну аудиторську перевірку. Фінансова звітність організації за 2018 рік є достовірною – такий висновок зробив незалежний аудитор.

Перевірку фінансових документів Центру проводила аудиторська компанія «МК Аудит». Експерти аналізували звіт про фінансовий стан організації станом на 31 грудня 2018 року, а також звіт про фінансові результати за 2018 рік. Головним завданням аудиторів було оцінити достовірність звітів, а також відсутність помилок і викривлення інформації. Відбулася перевірка відповідно до міжнародних стандартів аудиту (“МСА”).

Відтак, аудитори поставили позитивну оцінку Центру демократії та верховенству права. «Фінансова звітність, що додається, відображена достовірно, в усіх суттєвих аспектах, про фінансовий стан Громадської організації станом на 31 грудня 2018 р., її фінансові результати, що закінчився зазначеною датою, відповідно до Закону України від 16.07.1999 року №996-XIV “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, інших законодавчих та нормативних актів», – вказано у звіті. Як зауважують аудитори, вони мають достатньо доказів, аби зробити такий висновок.

Цьогорічний аудит для ЦЕДЕМ є вже сьомим поспіль, адже організація проходить фінансову перевірку з 2012 року, залучаючи до процесу незалежних експертів.

Таким чином Центр реалізує політику прозорості, адже публічно звітує про свій фінансовий стан та гарантує достовірність оприлюдненої інформації.

Аудиторський звіт за 2018 рік читайте за посиланням