Участь ІМП у черговому засіданні Громадської ради при Держкомтелерадіо

15 квітня 2014 року юрист Інституту Медіа Права Тетяна Семілетко взяла участь у засіданні Громадської ради при Держкомтелерадіо України.

На цьому засіданні, зокрема, було прийнято рішення щодо імплементації європейських стандартів мовлення НТКУ для недопущення у майбутньому порушення стандартів, на основі «Європейських стандартів у галузі суспільного мовлення», упорядкованих Інститутом Медіа Права у 2010 році.

Крім того, Громадська рада прийняла низку інших рішень:

·      про підтримку Звернення Української асоціації видавців періодичної преси до Міністра економіки України щодо ключових питань, які необхідно вирішити для створення сприятливого клімату, який стимулюватиме розвиток українських медіа та економічну сталість;

·        про направлення Держкомтелерадіо для подання пропозиції Кабінету Міністрів України щодо Проекту Змін до «Порядку провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» (щодо правил торгівлі пресою);

·    про направлення Генеральному прокурору скарги про невключення до Єдиного реєстру досудових розслідувань Звернення Асоціації “Незалежні регіональні видавці України”.

Дискусійними виявилися 2 пропозиції: про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з доставлення обов’язкового примірника документів, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Держкомтелерадіо; а також звернення щодо необхідності ліквідації Національної експертної комісії із захисту суспільної моралі.

Варто відзначити, що на засіданні Громадської ради був присутній нещодавно призначений голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: