Українські медіа юристи пройшли тренінг з процедур Євросуду у Страсбурзі

Інститутом Медіа Права спільно з партнерами з IREX Europe та ISLP було організовано тренінг для українських юристів з процедур та практики Європейського суду з прав людини. Учасниками тренінгу були українські медіа юристи, які є випускниками Міжнародних літніх шкіл медіа права Інституту Медіа Права 2005 – 2014 років.

Тренінг відбувався 6-14 травня 2015 року в м. Страсбург, Франції.  У рамках цього заходу медіа юристи підвищили свою кваліфікацію з практики подання скарг до ЄСПЛ, поспілкувались з юристами Європейського Суду з прав людини, а також суддею від України – Ганною Юдківською. Завершився тренінг відвідуванням засідання ЕСПЧ по справі, що стосувалась права на свободу вираження поглядів.

Проведення тренінгу стало можливим завдяки реалізації проекту «Підтримка свободи медіа», який здійснюється консорціумом за участю Інституту Медіа Права і на чолі з Радою міжнародних наукових досліджень та обміну Європа (IREX Europe) за підтримки Європейського Союзу.

DSC_0054

 

DSC_0120

 

 

 

 

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: