Уряд затвердив Концепцію популяризації України у світовому медіа-просторі

На засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 11 жовтня 2016 року, члени Уряду затвердили розроблену Міністерством інформаційної політики України Концепцію популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

Документ закріплює ключові засади побудови Україною ефективної комунікації з метою формування позитивного іміджу країни та просування її інтересів у світі. 

Концепція спрямована на забезпечення постійної та узгодженої діяльності з підготовки та поширення у світовому медіа-просторі правдивої та об’єктивної інформації про конкурентні переваги, сильні сторони та вагомі досягнення України з метою формування її позитивного образу.

Серед завдань, поставлених Концепцією, – покращення інституційної спроможності України для здійснення міжнародних стратегічних комунікацій, створення та забезпечення механізму відстеження та протидії антиукраїнським інформаційним кампаніям, розвиток системи іномовлення, взаємодія з діаспорою та підвищення інвестиційної та туристичної привабливості України, тощо.

Міністерство інформаційної політики України разом із зацікавленими сторонами має протягом одного місяця додатково розробити та подати до Кабінету Міністрів України план заходів щодо реалізації положень Концепції.

З повним текстом Концепції можна ознайомитися за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249407991

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: