Урядові комітети стануть відкритішими

Сьогодні на зустрічі із Міністром Кабінету Міністрів України Анною Онищенко представники громадських організацій домовилися про відкриту публікацію порядків денних засідань урядових комітетів та проектів рішень.

Досі українські громадяни не можуть знати про те, що відбувається на засіданнях комітетів уряду держави. Це робить уряд непідконтрольним та непідзвітним народу, а відстеження втілення реформ в Україні – вкрай складним і не повним.

На зустрічі з Міністром Кабінету Міністрів домовлено, що з 23 березня 2015 року Секретаріат Кабміну буде публікуватипроекти порядків денних засідань урядових комітетів та проекти рішень, що готуються до ухвалення на офіційному сайті уряду. Також на зустрічі йшлося про необхідність залучення громадськості до засідань урядових комітетів.

Інститут Медіа Права, що також брав участь у зустрічі з міністром, підтримує дану ініціативу сприяння підвищення прозорості роботи Кабінету Міністрів України та сподівається на ефективне її втілення у подальшому.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: