Верховна Рада призначила членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Народні депутати з третьої спроби 4 липня призначили членів Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення за квотою Верховної Ради України. Ними стали Ольга Герасим’юк(народний депутат V і VIскликань, Заслужений журналіст України), Олександр Ілляшенко (директор ТОВ «Капіталінвест» за сумісництвом директор ТОВ «Прима-фільм»),Катерина Котенко (виконавчий директор ТОВ «Індустріальний телевізійний комітет»), Олег  Черниш (керівник департаменту розвитку мережі мовлення ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1»).

Нагадаємо, що перше голосування відбулось 3 липня, однак жодна із 16 запропонованих кандидатур не набрала достатньої кількості голосів.

Сьогодні депутати почали розгляд кандидатур з 6 членів, які за результатами вечірнього голосування набрали найбільшу кількість голосів. Таким чином було обрано трьох членів Національної Ради. Після цього, за результатами переголосування трьох інших кандидатів було обрано останнього члена Національної Ради – Олега Черниша.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: