Верховна Рада створила тимчасові правила відвідування засідань [ОНОВЛЕНО]

Верховна Рада вже створила тимчасові правила відвідування своїх засідань – однак електронної форми заявки на відвідування Верховної Ради на сайті все ще немає.

Нагадуємо, згідно з Розпорядженням Голови Верховної Ради України, відвідати український парламент будь-яка особа може за перепусткою, для отримання якої потрібно попередньо заповнити електронну форму заявки на сайті Верховної Ради.

На сайті Верховної Ради також нарешті опублікували форму електронної заявки на відвідування засідань Верховної Ради: http://iportal.rada.gov.ua/fsview/98984.html

Опублікувати цю електронну форму представники Апарату Верховної Ради обіцяли ще до відкриття першої сесії новообраного парламенту, однак її опублікували лише тепер, заднім числом.

Напередодні народні депутати затвердили графік своїх засідань, відповідно до якого кожен зможе обрати час, коли бажає відвідати парламент, як тільки форма заявки буде оприлюднена.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: