Верховна Рада ухвалила постанову про забезпечення безперешкодної діяльності ЗМІ на час виборів

Верховна Рада України прийняла Постанову «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2014 року», в якій рекомендує Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборної кампанії з виборів Президента України. Скасувати відповідні графіки перевірок пропонується також Міністерству доходів і зборів України та Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

Мораторій на проведення перевірок засобів масової інформації контролюючими органами має попередити ймовірні зловживання з боку осіб, які здійснюють перевірки, що можуть призвести до порушення конституційних гарантій на свободу слова в Україні і негативно вплинути на процес забезпечення об’єктивного та безперешкодного висвітлення ходу передвиборної кампанії.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: