Верховна Рада України: результати пленарного тижня

Дев’ятнадцятого травня 2011 року Верховна Рада України розглянула проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (законопроект №6429; щодо визначення часу закінчення переривання телевізійної програми). Після обговорення народні депутати не врахували рекомендацію комітету щодо відхилення і законопроект було направлено на повторне друге читання.

У п’ятницю, двадцятого травня, Верховна Рада України, вперше за 6 років заслухала щорічний звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Під час обговорення депутати переважно ставили питання щодо переходу на цифрове мовлення, захисту проводового мовлення та забезпечення дитячого мовлення.

Після обговорення Верховна Рада узяла звіт Національної ради взяти до відома. За це проголосували 253 народних депутати.

Зі стенограмою обговорення звіту Національної ради можна ознайомитися за адресою: http://static.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/20051108_43.htm

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: