Верховна Рада завершила роботу над Планом законодавчого забезпечення реформ

 

За ініціативи голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана парламентарі затвердили План законодавчого забезпечення реформ, що є реальним кроком на шляху до покращення роботи парламенту. До робочої групи зі створення Плану були залучені експерти громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», зокрема, директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченко.

Реанімаційний пакет реформ зазначає, що план План законодавчого забезпечення реформ має об´єднати роботу парламенту, уряду, адміністрації президента й експертів громадянського суспільства.

Після того, як новий закон набере чинності, законодавча робота Парламенту повинна систематизуватися. Такі зміни мають покласти край практиці  внесення законопроектів без попереднього обговорення та опрацювання.

Зараз документ складається з 494 законопроектів, які потрібно доопрацювати в режимі «онлайн». План законодавчого забезпечення реформ охоплює широкий спектр реформування законодавства України, передбачений в Коаліційною Угодою, Програмою діяльності Уряду, стратегією «Україна-2020» та Угодою про Асоціацію з ЄС.

Саме тому експерти РПР наголошують на необхідності якісного опрацювання плану, адже враховуючи невдалу практику реформування інших сфер законодавства, прогресивні ідеї можуть назавжди залишитися на лише папері.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: