Відбувся круглий стіл щодо редакційної свободи державної і комунальної преси

30 березня 2010 року в Києві Громадська організація «Інститут Медіа Права» провела круглий стіл на тему: «Редакційна свобода державної та комунальної преси в процесі роздержавлення».

Свої точки зору та пропозиції з питання висловлювали спікери   Тарас Шевченко, директор Інституту Медіа Права; Сергій Томіленко, головний редактор обласної газети “Нова Доба” (Черкаси), голова Черкаської обласної організації Національної Спілки журналістів України, Роман Головенко, юрист  Інститут Масової Інформації; Вячеслав Якубенко, адвокат; Тетяна Котюжинська, президент Асоціації медіа-юристів, секретар
Національної спілки журналістів України; Ігор Розкладай, юрист Інституту Медіа Права.

Серед учасників круглого столу були представники Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та доступу до інформації, інформаційних агенцій Інтерфакс-Україна та Голос-UA, регіональних видань та ряд інших.

Круглий стіл був присвячений проблемним питанням забезпечення редакційної свободи державних та комунальних засобів масової інформації особливо у складний перехідний період їх роздержавлення та можливих виборів до місцевих органів влади.  Усвідомлюючи, що процес роздержавлення просувається занадто повільно, учасники заходу взяли за мету  обговорити законодавчі пропозиції щодо забезпечення редакційної свободи державних та комунальних ЗМІ, які можуть бути прийнятими у найближчій перспективі. 

Під час проведення круглого столу обговорено розроблений експертами Інституту Медіа Права проект Закону «Про редакційну свободу державної та комунальної преси в процесі роздержавлення», текст якого  ви можете завантажити за цим посиланням.

Фото з заходу на flickr.com

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: