«Воля-кабель»

Наприкінці січня на сайті Інтернет-видання «Телекритика» було опубліковано скаргу мешканців житлового масиву Троєщина щодо діяльності ЗАТ «Воля-кабель», яка примусово перевела їх на цифрову кабельну послугу. Представники відповіли що таке переведення є плановим і вони планують перевести усіх абонентів на цю послугу. За фактом конфлікту і звернення громадян Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення створила комісію з розгляду ситуації що склалася і вирішила витребувати інформацію щодо копій документів про прийняття рішення призупинити багатоканальне мовлення.

Конфлікт з цим провайдером не є першим. Так 2006 року телеканали К1 та К2 змушені були оскаржувати в суді рішення про виключення їх т.зв. соціального пакету. Суд став на сторону телеканалів і зобов’язав Національну раду та «Воля-кабель» повернути К1 та К2 в обов’язковий соціальний пакет. Після декількох місяців суперечок канали були повернуті в мережу, а абоненти отримали повну соціальну послугу (понад 30 телеканалів). Зазначимо, що до виконання судового рішення представники «Воля-кабель» заявляли, що користувачі, які мешкають в будинках збудованих за часів СРСР не мають технічної можливості отримувати понад 16 (17) телеканалів.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: