ВРУ розглянула кілька медійних законопроектів

Другого березня 2010 року Верховна Рада України розглянула на пленарному засіданні ряд законопроектів.

При розгляді у першому читанні було відхилено проект Закону України «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про кінематографію» (законопроект № 4490, КМУ, щодо права та умов розповсюдження і демонстрування фільму). У цьому законопроекті було деталізовано строки, порядок видачі та підстави для відмови у видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.

Також не було прийнято проект Закону України «Про мораторій на відчуження приміщень і майна редакцій засобів масової інформації, засновниками яких є трудові колективи, видавництва, книгарень, творчих спілок, громадських організацій та благодійних фондів» (законопроект № 4004, н. д. Віктор Уколов, фракція БЮТ).

Натомість Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проект Закону України «Про посилення захисту майна редакцій засобів масової інформації, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок» (законопроект № 4004-1, н. д. Світлана Шмельова, фракція КПУ).


Адреси відповідних законопроектів:

Законопроект № 4490:

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=4490&skl=7

Законопроект № 4004:

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=4490&skl=7

Законопроект № 4004-1:

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=4004-1&skl=7

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: