October 17, 2016
![14699418_1449403198408831_1847333954_o](https://cedem.org.ua/wp-content/uploads/2016/10/14699418_1449403198408831_1847333954_o1-1024x768.jpg)
Оксана Нечипоренко розповіла слухачам про побудову іміджу України на міжнародній арені. Спікер пояснила як їх проект реалізує мовні табори для українських дітей, із залученням іноземних викладачів-волонтерів. У рамках реалізації року англійської мови, команда Go Global вже запросила 120 волонтерів із різних країн світу та інтегрувала їх в українське суспільство.
“Українці діаспори, випускники топових вишів світу та волонтери міжнародних організацій на місяць стали вчителями англійської мови для дітей з різних регіонів країни”– зазначила вона.
За словами Оксани Нечипоренко, першочерговим завданням Go Global було показати справжню Україну без кордонів і стереотипів, яскраву та сучасну. І популяризація англійськоі мови наближує українців до європейської спільноти.
У рамках лекції ВУРівцям було запропоновано розробити своє бачення презентації України для іноземців-волонтерів. Серед багатьох ідей були і ті, що вже є у розробці команди Оксани.
![14658376_1449403128408838_1023237_n](https://cedem.org.ua/wp-content/uploads/2016/10/14658376_1449403128408838_1023237_n.jpg)
“Головне їм донести, що в Україні відбуваються зміни. Рано чи пізно виборці європейських політиків запитають, для чого їх країна спонсорує Україну. Тому нам необхідно розказувати не лише про проблеми і зради, а й про плюси та перемоги” – зазначила пані Олена.
Вона наголосила на важливості комунікації з міжнародними партнерами, аби довести іноземцям, що їхній вклад недаремний. Тож адвокація у міжнародному напрямі працює, щоб донести до іноземних політиків
необхідність в допомозі Україні. Також цей сектор працює для залучення іноземних експертів та впливів на українську владу через європейських та американських політиків.
![14689300_1449403368408814_2107088293_o](https://cedem.org.ua/wp-content/uploads/2016/10/14689300_1449403368408814_2107088293_o-1024x768.jpg)
“Іноземцям цікаво знати думку громадян, які реформи вони потребують, тому ще один із напрямів роботи сектору експертизи – це соціальні опитуваннями суспільства. Також цей сектор вивчає досвід інших країн у реформах, та що запозичують у нас. Наприклад, система Prozorro – це унікальний проект, такого ніде в світі більше немає… В Молдові зараз впроваджують схоже на законодавчому рівні” – наголосила спікер.