Випускники дистанційних курсів Інституту Медіа Права отримали сертифікати

У вівторок, 21 квітня, відбулося урочисте вручення сертифікатів про закінчення дистанційних курсів Інституту Медіа Права

Цього року сертифікати отримали випускники двох дистанційних курсів – загального курсу з медіа права та курсу «Суди і ЗМІ». 

Загалом, їх успішно закінчили 69 учасників. На урочистому врученні сертифікатів, яке відбулося в офісі Інституту Медіа Права, присутні мали змогу познайомитись, поділитися своїми враженнями від курсів та досвідом застосування отриманих знань. Після цього випускники разом із своїми викладачами та іншими членами команди Інституту Медіа Права зібралися на дружню вечерю.


SAMSUNG CAMERA PICTURES 

Дистанційні курси проводились в рамках проекту «Популяризація прав людини і демократії та посилення медійного і громадянського суспільства в Азербайджані, Україні та Білорусі» міжнародної організації «Міжнародна підтримка медіа» (International Media Support) за підтримки Міністерства Закордонних Справ Норвегії.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: