Євгена Глібовицького призначили членом Наглядової ради НСТУ у творчій сфері

Сьогодні, 26 жовтня 2015 року, відбулася Конференція громадських організацій у творчій сфері з обрання члена до Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. На ній членом Наглядової ради було обрано Євгена Глібовицького, висунутого громадською організацією “Форум видавців”.  Пан Глібовицький набрав 19 голосів, випередивши сімох інших кандидатів; два бюлетені при голосуванні було визнано недійсними.

На даний момент вакантними залишається три місця у Наглядовій раді НСТУ від громадськості. Представника від сфери місцевого самоврядування буде обрано на конференції 28 жовтня, а від сфери захисту прав осіб з особливими потребами – 30 жовтня 2015 року. Процес проведення Конференції у сфері забезпечення прав національних меншин, яка не змогла обрати свого представника протягом трьох турів голосування, має бути запущений рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: