Юрист Інституту Медіа Права Ольга Сушко виступила на конференції у Казахстані

11-12 серпня 2011 року в Астані відбулася міжнародна конференція «Актуальні проблеми медіа-законодавства: оцінки, прогнози, перспективи». Представники громадянського суспільства Казахстану мали на меті проаналізувати досвід держав Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу для вироблення пропозицій до власного національного медіа-законодавства.

Ольга Сушко, юрист Інституту Медіа Права, розповіла про скасування кримінальної відповідальності за дифамацію в Україні у 2001 році та наголосила на важливості цього кроку для кожної демократичної держави.

Пані Сушко також поділилася досвідом прийняття Закону України «Про доступ до публічної інформації» та першими результатами його застосування на практиці.

Зазначені питання, а також проблеми правового регулювання Інтернету, видавничої діяльності та демонополізації ЗМІ, представниця Інституту Медіа Права обговорила із юристами та медіа-експертами з Казахстану, Росії, Киргизстану, Грузії та Канади.


Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: