Заборона на перевірки ЗМІ під час виборів

Двадцять першого жовтня 2010 року до Верховної Ради України було внесено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони проведення перевірок засобів масової інформації у період передвиборної агітації” (законопроект №7282, н.д. Ірина Геращенко, Ольга Герасим’юк, фракція блоку НУНС, н.д. Віктор Сінченко, фракція блоку Литвина, н.д. Олена Бондаренко, Олена Кондратюк, фракція блоку БЮТ, н.д. Володимир Ландік, Володимир Зубанов, фракція Партії регіонів).

Проектом доповнюються закони про вибори народних депутатів, президента України та про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів положенням за яким “у період передвиборної агітації засіб масової інформації будь-якої форми власності не може бути об’єктом перевірки органами і посадовими особами, уповноваженими законами здійснювати державний нагляд (контроль) за такими господарюючими суб’єктами, за винятком випадків, передбачених цим Законом”.

Картка проекту:http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=38827

Текст проекту: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc34?id=&pf3511=38827&pf35401=175505

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: