Заборона реклами лікарських засобів

П’ятого червня 2012 року Кабінет Міністрів України вніс до парламенту проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони реклами лікарських засобів», №10563.

Законопроектом передбачено, що забороняється реклама лікарських засобів, крім реклами, яка розміщується у спеціалізованих виданнях, призначених для медичних установ та лікарів, а також яка розповсюджується на семінарах, конференціях, симпозіумах з медичної тематики.

Водночас, дозволяється реклама медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, що в установленому порядку дозволені спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я до застосування в Україні та застосування яких не потребує спеціальних знань та підготовки з розміщенням. Водночас до такої реклами ставиться низка вимог щодо заборони використання відомостей, що можуть спотворювати розуміння дії лікарських засобів.

Картка проекту: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=0&pf3511=43603

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: