Заборона реклами тютюну

Двадцять четвертого вересня до Верховної Ради України було внесено проект Закону України “Провнесення змін до деяких законодавчих актів України” (н.д. Юрій Мірошниченко, фракція Партії регіонів та ін.; щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів).

Законопроект пропонує встановити повну заборону на рекламу будь-якої реклами тютюнових виробів, реклами знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби, крім реклами в спеціалізованих виданнях тютюнової галузі та на спеціальних виставкових заходах тютюнових виробів, що проводяться виключно для виробників та оптових продавців тютюнових виробів. Аналогічна заборона стосується і спонсорства.

Водночас автори пропонують встановити адміністративну відповідальність за порушення заборони реклами, стимулювання продажу та спонсорства тютюнових виробів у вигляді штрафу: громадян за рекламу – від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за рекламу і спонсорство – посадових осіб від ста до двохсот п’ятдесяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=36199

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: