Закон «Про доступ до публічної інформації» опубліковано

Дев’ятого лютого 2011 року Закон України «Про доступ до публічної інформації» № 2939-VI та Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» № 2938-VI були опубліковані у газеті «Голос України». Прикінцеві положення обох законів передбачають, що вони наберуть чинності через три місяці після їх опублікування, тобто 9 травня 2011 року. До цього часу інформаційні правовідносини будуть регулюватися Законом України «Про інформацію» (у поточній редакції) та іншими нормативно-правовими актами.

Одночасно наберуть чинності зміни до таких законів України: «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про контррозвідувальну діяльність», «Про авторське право і суміжні права», «Про державну статистику», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про науково-технічну інформацію», «Про інформаційні агентства», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про телебачення і радіомовлення», Кодекс України про адміністративні правопорушення, Кримінальний кодекс України, Цивільний кодекс України.

На офіційному веб-сайті Верховної Ради України також розміщені тексти Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію»та Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: