Законопроект №2442

Чотирнадцятого квітня 2009 року Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” (законопроект № 2442, н.д. Олена Кондратюк, фракція БЮТ; щодо звітності Національної ради) За це проголосувало 257 народних депутатів.

Нагадаємо, що законопроектом передбачено, що Верховна Рада України за пропозицією Президента України або не менш як третини народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України може розглянути питання про позачерговий звіт Національної ради з окремих питань її діяльності.

Питання про позачерговий звіт Національної ради включається до порядку денного пленарних засідань Верховної Ради України без голосування і розглядається на пленарному засіданні Верховної Ради України у 30-денний строк після дня його внесення.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: