Засідання комітету свободи слова

February 16, 2011
Шістнадцятого лютого 2011 року Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації розглянув медійні законопроекти.

На початку засідання розглянули рекомендацій комітетських слухань “Про реформування державної та комунальної преси”, які відбулися 22 грудня 2010 р. та рекомендували  Верховні Раді  ухвалити в першому читанні проект Закону України “Про реформу державної та комунальної преси”  (законопроект № 6468, н.д. Степан Курпіль).

Також депутати рекомендували Верховній Раді ухвалити в другому читанні і в цілому  Закону України «Про внесення змін до статті 21 Закону України “Про рекламу”, (законопроект № 4708, н.д. Олег Зарубінський, Олександр Шепелев; щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування; друге читання) з поправкою н.д. Карпука депутати рекомендували.

Розгляд проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (законопроект № 6596 н.д. Олена Бондаренко, н.д. Юрій Мороко; щодо ліцензування мовлення) відкладено до наступного засідання.

Також відкладено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України, (законопроект № 7327, н.д. щодо заборони ліцензування та цензурування інформації, що розповсюджується мережею Інтернет від 03.11.2010р., внесений народними депутатами України Олександр Бондар, Ярослав Сухий, Андрій Шевченко).
 
Законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення доступу осіб з вадами слуху до інформації (законопроект № 6618, КМУ) вирішено повернути Кабінету Міністрів на доопрацювання.

Також Комітет Верховної Ради ухвалив рішення про утворення робочої групи щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (законопроект №5164; н.д. Юрій Мірошниченко, фракція Партії регіонів та ін.; щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів)