Зеонбуд оштрафовано на 44 мільйони гривень

Сьогодні, 3 грудня 2015 року, Антимонопольний комітет України оштрафував провайдера цифрового ефірного телебачення “Зеонбуд” на 44 мільйони гривень за зловживання монопольним становищем. ТОВ «Зеонбуд»  є провайдером багатоканальної телемережі у складі мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3 і МХ-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG-4).

Нагадаємо, ТОВ “Зеонбуд” отримав ліцензію провайдера цифрових ефірних мультиплексів  8 грудня 2010 року внаслідок непрозорого квазі-конкурсу. При цьому компанія спромоглася надати гарантію державного банку Укрексімбанк в 1 млрд. грн., водночас схема власності компанії повністю прихована в офшорах і власник дотепер залишається нерозкритим. Діяльність компанії неодноразово піддавалась критиці з боку медійного середовища, експертів і громадських організацій, зокрема предметом критики було впровадження кодованого сигналу, що збільшило витрати споживачів, у т.ч. державного бюджету на закупівлю приймачів цифрового ефірного телесигналу, а також необґрунтованість тарифів за поширення сигналу, які учасники ринку вважали завищеними.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: