Зміни до закону про Національну раду ветовано

Двадцять шостого грудня 2008 року Президент України ветував ухвалений Верховною Радою України 18 грудня 2008 року закон “Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” (законопроект №0953, н.д. Олена Бондаренко, фракція Партії регіонів).

 

 

На думку Президента, запропонований механізм диференціації призначення і звільнення членів Нацради, а також механізм висловлення недовіри “може призвести до блокування роботи цього органу, з чим, беручи до уваги його статус та повноваження, погодитись не можна”, адже “це може призвести до залежності, необ’єктивності, упередженості членів Національної ради при здійсненні ними діяльності, що не відповідає статті 3 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, відповідно до якої незалежність, об’єктивність, зокрема, є  принципами, на яких грунтується діяльність Національної ради.”

 

 

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: