Зміни в системі органів влади

Шостого квітня 2011 року Президент України видав указ № 370/201″Питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади”, яким ліквідував Державну службу технічного регулювання України, поклавши її функції  на Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України.

Функції екс-Держспоживстандарту з реалізації державної політики з питань державного контролю у сфері захисту прав споживачів Президент поклав на новостворену Державну інспекцію України з питань захисту прав споживачів. Очевидно, що до цієї структури перейдуть повноваження з контролю за дотриманням законодавства про рекламу, проте остаточну відповідь зможе дати положення про цю інспекцію, яке Кабінет Міністрів має розробити не пізніше першої декади червня.

Окрім того, Президент ліквідував Державну службу зв’язку України, поклавши її функції на Міністерство інфраструктури України.

Адреса Указу: http://www.president.gov.ua/documents/13340.html

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: