Зовнішня реклама

П’ятнадцятого вересня 2009 року Кабінет Міністрів України вніс до Верховної Ради України було внесено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (законопроект № 5129; щодо видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами).

У пояснювальний записці розробники зазначають, що причина виникнення законопроекту полягає в  тому, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад надають дозволи на розміщення зовнішньої реклами протягом тривалого часу, відмовляють в наданні дозволів та анулюють їх з незрозумілих для заявників підстав. Це склалося, зокрема, і у зв’язку з тим, що с. 16 закону про рекламу не містить термінів розгляду та видичі дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Законопроектом пропонується встановити п’ятиденний термін для ухвлення рішення про видачу або відмову у видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами.


Сторінка законопроекту: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=36136

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: