Звіт Мін’юсту про результати громадського обговорення щодо внесення змін до Закону Про друковані ЗМІ

Міністерство юстиції опублікувало Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» щодо удосконалення державної реєстрації друкованих засобів масової інформації.

Директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченко разом із Громадською організацією «Інститут Масової Інформації», Асоціацією міжнародно-правових досліджень та представниками газети «Нова демократія» взяли участь у обговоренні проекту Закону.

Проект закону передбачає правове регулювання питань щодо використання назв друкованих ЗМІ, відносин між співзасновниками в питаннях заснування друкованого засобу масової інформації, визначення вичерпного переліку документів, які подаються  до реєструючого органу засновниками на державну реєстрацію та ряд інших.

Міністерство юстиції врахувало пропозицію Директора Інституту Медіа Права Т. Шевченка щодо виключення з проекту норми, яка встановлює чинність свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації терміном на 5 років, також пропозиції, які вносилися іншими учасниками обговорення.

 

Ознайомитися зі Звітом Ви можете на сайті Міністерства Юстиції

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: