ЦЕДЕМ став довіреним партнером Facebook в Україні

У лютому 2019 року ЦЕДЕМ став довіреним партнером Facebook в Україні. Про це представники офісу Facebook заявили під час тренінгу для журналістів та представників медійних організацій, проведеному на запит Центру. Під час заходу експерти Facebook пояснили медійникам особливості роботи мережі у контексті виборів в Україні.

Facebook є соціальною мережею, у якій станом на кінець 2018 року зареєстровано 11 млн українських користувачів, згідно з даними Watcher. Саме тому доброчесність та ефективність взаємодії Facebook та медіа у період виборів підвищує якість інформування користувачів у період виборчих перегонів. 

В рамках партнерства експерти ЦЕДЕМ співпрацюють з Facebook у напрямку врегулювання питання блокування контенту та користувачів в Україні, регіональних особливостей контенту в українському сегменті соціальної мережі. 

У вересні 2019 року компанія Facebook розробила хартію Глобальної дорадчої ради соцмережі в рамках підготовки до запуску цього органу. Для створення Хартії компанія провела ряд регіональних обговорень – у них, зокрема, брав участь юрист Центру демократії та верховенства права Ігор Розкладай.