ЦЕДЕМ вчить молодих реформаторів на Відкритому університеті реформ

Центр демократії та верховенства права реалізує освітній проєкт – Відкритий університет реформ, метою якого є розвиток активної молоді, яка долучається до реформування України.  

Відкритий університет реформ навчає молодих реформаторів з 2015 року і станом на серпень 2020 року відбулось вже 11 навчальних наборів, кожен з яких тривав 3 місяці.

Навчання на ВУР – це інтенсив, який складається з трьох основних блоків: лекторій, реалізація власних проектів та стажування в громадських організаціях. За три місяці інтенсивного навчання учасники вивчають зміст реформ, вчаться формувати навички (проектний менеджмент, командотворення, стратегування, критичне мислення, лідерство, комунікації, адвокація, публічні виступи), а також роботі у командах.

Заняття у ВУР проходять у форматі лекцій від провідних фахівців з питань реформ (експертів ЦЕДЕМ та інших організацій громадянського суспільства, народних депутатів, міністрів, представників органів державної влади), а також інтерактивних тренінгів та дискусій.

ВУР став своєрідною “кузнею кадрів” для громадського сектору. Тут молоді люди, які прагнуть змінювати країну, отримують теоретичні та практичні знання для цього. Випускники Відкритого університету реформ працюють у низці громадських організацій, створюють власні організації, а також йдуть працювати у владні інститути. 

Цей проєкт став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.