Конкурс на підрядника з надання послуг з фасилітації стратегічної сесії (вакансію закрито)

July 12, 2021

Громадська організація “Центр демократії та верховенства права” в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, оголошує конкурс на підрядника з надання послуг з розробки методики (дизайну) сесії та фасилітації стратегічної сесії для учасників Платформи за правові реформи ОГС

Платформа за правові реформи для ОГС об’єднання однодумців, що стоїть на сторожі реформування законодавчого середовища, в якому працюють організації громадянського суспільства (понад 50 наразі). Команда Платформи вже веде понад 10 адвокаційних кампаній заради змін, передбачених Картою правових реформ для громадянського суспільства в Україні. Платформа надає можливості для навчання, підвищення кваліфікацій з питань законо- та нормотворчості, діяльності коаліцій, адвокатування, діяльності ОГС (участь у тренінгах/воркшопах/лекціях), фахові консультації й експертизу, та є місцем для пошуку партнерів. 

Очікуваний об’єм послуги 

  1. Підготовка та розробка методики (дизайну) 3-денної стратегічної сесії;
  2. Проведення (фасилітація) стратегічної сесії;
  3. Підготовка звіту, яка включатиме підсумовування та напрацювань стратегічної сесії.

Основними цілями проведення стратегічної сесії є напрацювання плану дій, визначення пріоритетів діяльності та покращення взаємодії між учасниками Платформи за правові реформи для ОГС. Орієнтовна кількість учасників – від 30 до 50.

Очікуваний період надання послуг: серпень 2021 р. 

Попередньо запланована дата проведення стратегічної сесії: 26-28 серпня 2021 року м. Київ або Київська область.

Вимоги до підрядника:

  • Не менше 3 років профільного досвіду .
  • Досвід роботи з громадськими організаціями буде перевагою.

Перелік документів для участі у конкурсі

  • Резюме консультанта/ки;
  • Цінова пропозиція у гривнях з усіма витратами, з податками та зборами (вказати очікуваний порядок оплати);
  • Перелік осіб (організацій), які можуть надати рекомендацію щодо запитуваних в цьому конкурсі послуг та їхні контакти (не менше 2-х)
  • Реєстраційні документи (витяг/виписка з ЄДРПОУ та податкової з вказівкою відповідного КВЕД)

Чекаємо на пакет документів на електронну адресу tender@cedem.org.ua до 26 липня 2021 (включно) з темою листа «Пропозиція: Підрядник у сфері фасилітації стратегічних сесій». 

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь до Валерії Дідик, менеджерки проєкту за поштою v.didyk@cedem.org.ua або телефоном 0935664058.

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/