Конкурс на консультанта\ку для розробки та проведення онлайн заходу з мережування для надавачів правової допомоги для ОГС в Україні

July 7, 2022

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс для пошуку консультанта\ки для розробки та проведення онлайн заходу з мережування для надавачів  правової допомоги для ОГС в Україні, у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).

Метою такого заходу, є покращення середовища співпраці для ОГС та громадських активістів, які надають правову допомогу для ОГС в Україні через налагодження контактів, обмін кращими практиками роботи, мережування, навчання, обговорення спільної неформальної мережі або спільноти та інше. 

Очікуваний обсяг робіт:

  1.   У тісній співпраці з організаторами проєкту, розробка порядку денного даного заходу у відповідності до завдань та мети. Виокремлення ідей, які  ціннісно об’єднають учасників заходу, а також розробка інструментів, які будуть застосовані під час його проведення. 

Даний етап може включати декілька етапів правок та уточнень від Замовника.

  1.   Проведення онлайн заходу безпосередньо. Тривалість заходу до 2.5 годин, кількість учасників\ць до 25 осіб.   
  2. Підготовка звіту (до 1,5 стор.) у текстовому форматі українською мовою (word-формат) за результатами наданих послуг 

Очікуваний період надання послуг : липень-серпень 2022 р.

Вимоги до консультанта\ки, яка\який надаватиме послуги:

  • Не менше 3 років досвіду тренерської роботи у відповідних тематичних сферах;
  • Досвід у створенні мереж та коаліцій ОГС;
  • Наявність досвіду співпраці з надавачами правової допомоги для ОГС і розуміння основ специфіки їхньої роботи, стане перевагою. 

Перелік документів для участі у конкурсі:

  • Резюме;
  • Цінова пропозиція надання послуг з попереднім планом виконання (сформувати план етапів – вказати назву етапу, необхідну кількість годин, вартість за годину); з урахуванням усіх податків та зборів. 
  • Перелік осіб (організацій), які можуть надати рекомендацію, щодо запитуваних в цьому конкурсі послуг, та їхні контакти (не менше 2-х);
  • Реєстраційні документи (витяг/виписка з ЄДРПОУ та податкової з вказівкою відповідного КВЕД, банківські реквізити).

Чекаємо на пакет документів на електронну адресу cv@cedem.org.ua до 15 липня 2022 (включно) з темою листа «Пропозиція: конкурс для пошуку консультанта\ки для розробки та проведення онлайн заходу з мережування для надавачів  правової допомоги для ОГС в Україні

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь до Олександри Мельник, менеджерки проєктів ЦЕДЕМ за поштою o.melnyk@cedem.org.ua  або за телефоном 0987211723.

Довідково

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші. 

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/