Конкурс на консультанта/ку для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів для створення концепції державної програми з розвитку волонтерської діяльності в Україні (вакансію закрито)

August 31, 2023

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на короткострокове проєктне залучення консультанта/ки для підготовки інформаційно-аналітичних документів для створення Концепції Державної програми з розвитку волонтерської діяльності в Україні в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США) (надалі проєкт). 

Очікувані послуги включатимуть:

Під безпосереднім наглядом координатора проєкту ЦЕДЕМ та за погодженням з представниками Національної соціальної сервісної служби консультант/ка відповідатиме за виконання таких ключових завдань:

 1. Розробка детального плану роботи з графіком та коротким обґрунтуванням методів та інструментів, які будуть використані під час надання послуг.
 2. Вивчення національного та міжнародного досвіду у сфері волонтерської діяльності, пошук та обробка даних. Вивчення напрацювань Карти правових реформ для громадянського суспільства, Розділу 5 “Розвиток волонтерської діяльності”, у оновленій редакції 2023 року, а також напрацювань спільноти практиків (будуть передані з початком надання послуг).
 3. Аналіз чинного законодавства України у сфері розвитку громадянського суспільства та волонтерської діяльності, визначення проблематики, потреб волонтерського середовища, ризиків та переваг наявних та запропонованих рішень, викладених у відповідних дослідженнях та аналітичних звітах.
 4. Допомога у формулюванні стратегічного бачення розвитку волонтерської діяльності для формування концептуальних, стратегічних та оперативних цілей та завдань Концепції. 
 5. Підготовка пропозицій щодо переліку пріоритетних заходів розвитку, що відповідають цілям Концепції.
 6. Надання пропозицій щодо підготовки проєкту документу про затвердження Концепції Державної програми з розвитку волонтерської діяльності в Україні. Доопрацювання наданих аналітичних матеріалів з урахуванням коментарів та пропозицій координатора проєкту ЦЕДЕМ та Національної соціальної сервісної служби.
 7. Надання консультативної підтримки Національній соціальній сервісній службі під час затвердження Концепції відповідно до вимог чинного законодавства України.
 8. Аналіз та оцінка пропозицій, наданих за результатами проведених публічних обговорень проєкту документу, визначення доцільності щодо їх врахування.
 9. Забезпечення комунікації з представниками Національної соціальної сервісної служби з питань виконання поставлених завдань.
 10. Ведення необхідної проєктної документації, контроль термінів виконання задач, підготовка звітів за результатами реалізації основних завдань, надання звітів координатору проєкту ЦЕДЕМ та Національній соціальній службі України про досягнення під час виконання завдань. Підготовка звіту у текстовому форматі українською мовою (Word-формат) за результатами наданих послуг.

Вимоги:

 • Вища освіта  (ступінь магістра/спеціаліста з права, менеджменту або у суміжних галузях); 
 • досвід роботи в громадському секторі;
 • навички підготовки інформаційних та комунікаційних матеріалів;
 • відмінні аналітичні навички, уважність до деталей;
 • досвід менторської діяльності буде перевагою;
 • вільне володіння українською мовою;
 • володіння англійською мовою не нижче Upper Intermediate;
 • сильні організаційні і комунікаційні якості, чітке дотримання строків виконання завдань;
 • відмінне володіння основними програмами Microsoft та Google;
 • досвід експертної діяльності у сфері підготовки програмних та аналітичних документів;
 • досвід роботи щонайменше у трьох міжнародних проєктах у якості залученого експерта;
 • досвід співпраці з державними установами буде перевагою;
 • досвід роботи як мінімум у трьох міжнародних проектах у якості залученого експерта  буде перевагою.

Період надання послуг:  3 місяці ( вересень-листопад  2023 року). 

Очікуваний об’єм замовлених послуг на 1 місяць: від 10 до 15 робочих днів.

Очікується, що консультант зареєстрований як ФОП (3 група).

Для участі у конкурсі просимо надіслати на електронну скриньку cv@cedem.org.ua до 10 вересня 2023 року включно з темою листа «Пропозиція: Консультант з комунікаційних питань у сфері розвитку менторських програм» такі документи.

 • Резюме та короткий мотиваційний лист 
 • Вартість послуг за 1 робочий день (з розрахунку 8 годин) з урахуванням усіх податків та зборів.

Якщо у вас виникнуть запитання, пишіть на пошту cv@cedem.org.ua.

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних. 

Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, громадянського суспільства та побудову правової держави в Україні. Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

Проєкт “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, реалізується IСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. 

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/.