Консультанти з розвитку коаліцій організації громадянського суспільства (короткострокове залучення)

May 17, 2021

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на короткострокове проєктне залучення консультантів з розвитку коаліції організацій громадянського суспільства в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).

ЦЕДЕМ координує реалізацію Навчального курсу з розвитку інституційної спроможності коаліцій та спільнот ОГС, який складається з 6 загальних тренінгів, а також включає надання консультацій за індивідуальними потребами учасників. Курс розрахований для організацій громадянського суспільства,  які входять в діючі коаліції.  

Для цілей реалізації цього курсу, ЦЕДЕМ шукає консультанта\консультантів на надання таких послуг (нижче тип послуг). Очікувані послуги сформульовані відповідно до запитів учасників Курсу.

 • Надання консультацій щодо краудфандингових проєктів для коаліцій. 

Орієнтовна кількість робочих днів: 4-5 дні.

 • Надання консультацій щодо активації членів коаліцій та розробки адвокаційних стратегій впливу.

Орієнтовна кількість робочих днів: 2-3 дні. 

 • Надання консультацій щодо горизонтального управління коаліції (мережі )та  розробки правил членства

Орієнтовна кількість робочих днів: 2-3 дні. 

 • Надання консультацій щодо підбору комунікаційних інструментів для розвитку коаліцій

Орієнтовна кількість робочих днів: 3 дні. 

 • Надання консультацій щодо розбудови інституційної спроможності та трансформації їх об’єднання, налагодження синергії та вирішення конфліктів, що включає, в тому числі, розробку плану щодо роботи з командою та стейкхолдерами коаліції, який направлений на синергію. Консультування щодо алгоритму розв’язку конфліктів всередині спільноти.

Орієнтовна кількість робочих днів: 2-3 дні. 

 • Надання консультацій щодо організації системної роботи, формування політик, правил та процедур необхідних для діяльності коаліції, що включає, в тому числі, складання переліку необхідних правил, процедур, концепту регламенту діяльності коаліції.

Орієнтовна кількість робочих днів: 4-5 днів. 

Орієнтовний період надання послуг червень-липень 2021 року.

ВИМОГИ: 

 • вища освіта;
 • щонайменше 3 роки досвіду в визначеній темі консультацій; 
 • гарні аналітичні навички, уважність до деталей, здатність чітко та стисло формулювати висновки на основі великих обсягів інформації задля створення письмових рекомендацій;
 • досвід координаційної роботи з коаліціями громадських організацій, рухами, ініціативними групами буде перевагою.

Об’єм замовлених послуг визначатиметься індивідуально. 

Для участі у конкурсі просимо надіслати на електронну скриньку cv@cedem.org.ua до 4 червня 2021 року включно з темою листа «Пропозиція: консультант з розвитку коаліцій» такі документи:

 • Резюме
 • Вартість послуг за 1 робочий день (з розрахунку 8 год) з урахуванням усіх податків та зборів
 • Вказати, які види послуг (ті що перелічені в оголошенні) готові надати.

Якщо у вас виникнуть питання, пишіть на пошту cv@cedem.org.ua .

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Реанімаційний Пакет Реформ, кампанія ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Міжнародна літня школа медійного права та інші.

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/