Консультант з правових питань діяльності організацій громадянського суспільства (вакансію закрито)

January 31, 2020

Центр демократії та верховенства права оголошує конкурс на консультанта з правових питань діяльності організацій громадянського суспільства в межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США).

Очікувані послуги включатимуть:

  • Надання усних та письмових юридичних консультацій щодо правових умов діяльності організацій громадянського суспільства;
  • Здійснення аналізу чинного законодавства, що стосується правових умов діяльності організацій громадянського суспільства;
  • Написання аналітичних та інших матеріалів, що стосуються правових умов діяльності організацій громадянського суспільства;
  • Підготовка профільних проектів нормативно-правових актів;
  • Участь у переговорах з партнерами щодо юридичних питань по проекту; участь у нарадах та зустрічах по проекту.

Вимоги:

  • вища юридична освіта;
  • гарні аналітичні навички, уважність до деталей, здатність чітко та стисло формулювати висновки та рекомендації на основі великих обсягів інформації.

Об’єм замовлених послуг визначатиметься та погоджуватиметься щомісячно.

Надання послуг може передбачати дистанційний формат.

Чекаємо ваші резюме на електронну адресу: cv@cedem.org.ua до 14 лютого 2020 року (включно) з темою листа «Пропозиція: Консультант з правових питань ОГС».

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян.

ЦЕДЕМ є засновником та активним учасником таких важливих ініціатив як Рух ЧЕСНО, Реанімаційний Пакет Реформ, Незалежна медійна рада, Кампанія «За безпечні дороги», Рух «Стоп Цензурі», Міжнародна літня школа медійного права та інші.