(Вакансію закрито) Координатор/ка та регіональний/на менеджер/ка Менторської програми для підсилення адвокаційних та інших спроможностей ОГС (національний та регіональний рівні)

October 4, 2023

Ми, ЦЕДЕМ, – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, громадянського суспільства та побудову правової держави в Україні.

Ми шукаємо в команду двох змінотворців: координатора/ку та регіональну менеджера/ку Менторської програми для підсилення адвокаційних та інших спроможностей організацій громадянського суспільства (національний рівень та регіональний рівень). Програма втілюється в рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”

Менторська програма – це вже п’ята програма, в якій сталі ОГС будуть наставниками (організаціями-менторами) для молодих та менш досвідчених організацій громадянського суспільства (менті) та допомагатимуть розвивати і посилювати їхні адвокаційні або інші спроможності на національному та регіональному рівнях. 

Якщо ви: 

 • маєте досвід у координації великих команд/проєктів в громадському секторі;
 • володієте навичками комунікації та групової фасилітації;
 • є структурованою та відповідальною людиною;
 • володієте англійською мовою на рівні вище середнього;
 • щиро вболіваєте за розвиток громадянського суспільства в Україні та прагнете бути активно залученими до такого процесу;

тоді сміливо подавайтесь на конкурс.

Більше детальної інформації про реалізовані Менторські програми – за посиланням https://linktr.ee/mentorship_cedem

До обов’язків координатора/ки та регіонального/ї менеджера/ки Менторської програми входить: 

 • активна комунікація з усіма учасниками програми, розвиток та підтримка спільноти;
 • швидке реагування на виклики;
 • розробка та забезпечення проведення навчальної програми для менті та підбір тренерів;
 • виконання всіх запланованих активностей в рамках програми;
 • організація та проведення офлайн-зустрічей;
 • підготовка комунікаційних матеріалів та продуктів про учасників програми та інші активності програми;
 • допомога менторам та менті у виконанні їхньої діяльності;
 • підготовка проєктних звітів та виконання інших завдань, пов’язаних з реалізацією Менторської програми.

Розглядаємо повну залученість для координатора/ки національного рівня та часткову для регіонального/ої менеджер/ки. Регіональний/а менеджер/ка буде працювати в команді з координатором/кою програми.

Якщо ви прагнете приєднатися до нашої команди, підготуйте пакет документів для участі у конкурсі та надішліть до 13 жовтня 2023 р. на пошту cv@cedem.org.ua

 • Резюме та короткий супровідний лист довільної форми (декілька абзаців). Вкажіть на яку саме посаду подаєтесь: координатора/ки або регіонального/ної менеджера/ки
 • Вкажіть ім’я, прізвище та контакти особи, яка може вас рекомендувати.
 • Просимо вказати очікуваний розмір місячної винагороди у гривнях (зі вказівкою, чи в суму включено податки).
 • Чи зареєстрований/на як ФОП. Якщо ні, чи готові зареєструватись.

Просимо вказати тему листа: “Пропозиція: координатор/ка Менторської програми” або “Пропозиція: регіональний/на менеджер/ка Менторської програми”

Довідково

Центр демократії та верховенства права – аналітично-адвокаційний центр, що працює в громадському секторі України з 2005 року, спрямовуючи свої зусилля на розвиток незалежних медіа, підтримку громадських платформ і рухів, а також побудову правової держави в Україні. Місія – сприяти розвитку суспільства активних та відповідальних громадян. 

Більше про роботу Центру у річних звітах: https://cedem.org.ua/annual_reports/.

Проєкт “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” (далі – Проєкт), реалізується IСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. 

Метою Проєкту є покращення правового середовища діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору в Україні. 

При надсиланні документів ви даєте згоду Центру демократії та верховенства права на обробку та збереження ваших персональних даних.