Тендер на проведення фінансового аудиту діяльності ГО “Центр демократії та верховенства права” у 2022 році

April 26, 2023

ГО «Центр демократії та верховенства права» для підвищення якості контролю, здійснення системного аналізу, моніторингу та оцінки своєї діяльності оголошує тендер на проведення аудиту річної фінансової звітності загального призначення ГО «Центр демократії та верховенства права» за 2022 рік та аудит проекту SIDA за період з 01 січня 2022 року по 31 березня 2023 року (надалі аудит). Аудит має проводитись відповідно до міжнародних стандартів аудиту, виданих Радою з питань міжнародних стандартів аудиту та гарантування достовірності (IAASB, the International Auditing and Assurances Standards Board). Аудит буде проведений за підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку та співпраці (далі – SIDA). Посольство Швеції в Україні (надалі – Посольство) уповноважене представляти SIDA в Україні.

Детальніше ознайомитися із умовами можна за цим лінком:

I. Вимоги до аудиторів

1.1. Підрядником для проведення аудиту може бути особа, що відповідає таким критеріям:

  • Аудиторська компанія (аудитор), внесена в реєстр аудиторських фірм та аудиторів, які мають право надавати аудиторські послуги.
  • Аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа–підприємець чи співробітник компанії), повинен мати свідоцтво аудитора (серія А), видане Аудиторською палатою України.
  • Аудитор, який буде проводити аудиторську перевірку (фізична особа–підприємець чи співробітник компанії), повинен мати досвід співпраці з організаціями неприбуткового сектору.

1.2. Не може бути допущений до проведення аудиту аудитор, який (хоча б одна зі опцій):

  • має родинні стосунки з членами органів управління Організації;
  • є членом органів управління або членом Організації;
  • є працівником Організації;
  • є працівником або співвласником підприємств, філії або інших структурних підрозділів Організації;
  • двічі чи більше разів підряд проводив фінансовий аудит діяльності Організації.

II. Вимоги до участі у тендері

Для участі в тендері зацікавлені організації мають подати такі документи електронною поштою на адресу tender@cedem.org.ua  з темою «Пропозиція: фінансовий аудит 2022» (термін подання – 12 травня 2023 р.):

2.1. Лист зацікавленості, в якому зазначені назва організації, адреса, контактна інформація (телефон, факс, e-mail, адреса WEB-сайту), прізвище, ім’я та по-батькові контактної особи.

Лист повинен містити запевнення незалежності; розуміння обсягу робіт, що повинні бути виконані; цілі аудиту; перелік звітних матеріалів за результатами аудиторської перевірки; методологію та підходи аудиту; план роботи для виконання аудиторської перевірки.

2.2. Свідоцтво/виписку про реєстрацію аудиторської компанії, сертифікат на право займатись аудиторською діяльністю.

2.3. Комерційну пропозицію в гривнях (загальну вартість послуг та вартість послуг погодинно) та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

2.4. Документи, які підтверджують досвід роботи аудиторської компанії з неприбутковими організаціями, досвід аудитів у відповідності до Технічного завдання (включаючи копії сертифікатів, які підтверджують кваліфікацію аудиторів).

III. Терміни

3.1. Подання тендерних заявок за цим технічним завданням – до 17:00 12 травня 2023 року. 

3.2. Оголошення остаточного рішення про обрання підрядника на сайті cedem.org.ua  – 29 травня 2023 року.

3.3. Попередня дата початку проведення аудиту – 01 червня 2023 року (дата може уточнюватись).

3.4. Попередня дата надання звіту – не пізніше 21 червня 2023 року.

IV. Контактна особа 

Головний бухгалтер, Емілія Санницька, finance@cedem.org.uа

З будь-якими питаннями щодо технічного завдання та участі у тендері можна звертатись у письмовій формі до 17:00 11 травня 2023 року.

Контакти для зв’язку

ГО «Центр демократії та верховенства права»

Веб-сайт https://cedem.org.ua

Поштова адреса: 01001, вул. М.Заньковецької, 3/1, кв. 12

Тел.: (044) 496-05-80

 Запитання щодо технічного завдання та відповіді на них будуть опубліковані на сайті Організації у розділі “Новини”.