Програма з інституційної розбудови здійснюється за фінансової підтримки Швеції. Зокрема, підтримка Швеції спрямовується на вдосконалення стратегічного, операційного та фінансового менеджементу. В рамках співпраці Центр демократії та верховенства права пройшов організаційний та фінансовий аудити.

http://www.sida.se/

   

 

Європейський Союз через Європейську Комісію надає Інституту Медіа Права підтримку для впровадження проекту “Реанімаційний пакет реформ (РПР) – підтримка конституційної, антикорупційної та законодавчої реформи в Україні”.

http://ec.europa.eu

                                       
 

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) через Pact в Україні в рамках проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!»  надає Центру демократії та верховенства права підтримку для  впровадження кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”.

https://www.usaid.gov

http://www.uniter.org.ua

http://www.pactworld.org

   

 

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) надає Центру демократії та верховенства права фінансову підтримку з метою виконання проекту “Платформа з доступу до публічної інформації “Омбудсман плюс”.

http://www.ua.undp.org/content/ukraine/en/home.html

   

Міжнародна підтримка медіа (International Media Support, IMS) є неприбутковою недержавною міжнародною організацією, що працює з медіа та журналістами у країнах, що перебувають у стані конфлікту, небезпеки для суспільства, політичної нестабільності або переживають перехідний період. На чотирьох континентах IMS допомагає підсилити та забезпечити професійну діяльність медіа і журналістів навіть у складних умовах.

https://www.mediasupport.org/ 

   

 

IREX Europe є партнером Центру демократії та верховенства права у реалізації спільного проекту “Підтримка свободи медіа”, який фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом на чолі з IREX Europe. Проект передбачає навчання з медіа права та підвищення спроможностей громадських організацій, юристів та представників ЗМІ, а також поліпшення доступу до ЄСПЛ та його належного процесу – з метою підтримки та просування свободи медіа і вираження поглядів, а також права на справедливий судовий розгляд та належний процес в Росії, Азербайджані та Україні.

http://irex-europe.fr/?lang=en 

   

  

Інтерньюз (Internews) – міжнародна організація, місією якої є сприяння розвитку ЗМІ в різних країнах з метою надати людям необхідну інформацію та новини, можливості комунікації та впливу, щоб голоси людей були почуті.  Інтерньюз Нетворк працює у 70 країнах світу та має представництва в Африці, Азії, Європі, Середньому Сході та Північній Америці. В Україні Інтерньюз Нетворк реалізує проекту «У-Медіа», який націлений на зміцнення незалежних ЗМІ.

http://internews.org  www.umedia.kiev.ua

   

Міжнародний фонд “Відродження” надає Центру демократії та верховенства права підтримку для впровадження проекту “Розвиток організаційного потенціалу організацій громадянського суспільства, що зосереджені на проведенні реформ (РПР)

http://www.irf.ua/

   
 

Рада Європи є провідною організацією із захисту прав людини континенту. Вона включає в себе 47 держав-членів, 28 з яких є членами Європейського союзу. Усі держави-члени Ради Європи підписалися під Європейською конвенцією з прав людини – договір, спрямований на захист прав людини, демократії та верховенства закону.

http://www.coe.int/ru/web/kyiv

   

 

 

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ)

http://www.osce.org/uk/ukraine

   

 

За підтримки міжнародної організації Campaign for Tobacco-Free Kids втілюється проект Центру демократії та верховенства права “Київ без тютюнового диму”.

http://global.tobaccofreekids.org/en/about_us/bloomberg_initiative/

   

 logo-small

Центр демократії та верховенства права є співініціатором та здійснює загальну координацію громадської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ” – об’єднання громадських активістів, експертів та журналістів заради пришвидшення реформування країни.

Центр демократії та верховенства права також координує напрям реформи медіа Реанімаційного пакету реформ.

http://platforma-reform.org/

   

 

Центр демократії та верховенства права є співініціатором та активним учасником громадського руху “Чесно”,що контролює діяльність та оцінює доброчесність народних депутатів.

http://chesno.org/

   

Центр демократії та верховенства права є активним учасником журналістського руху “Стоп Цензурі!“, що ставить за мету відстоювання свободи слова, запобігання встановленню цензури в Україні, перешкоджанню професійній діяльності журналістів та порушенню професійних стандартів при висвітленні суспільно-політичних питань.

https://stopcensorship.wordpress.com/

   

 

Коаліція громадських організацій “За вільну від тютюнового диму Україну!”

Центр демократії та верховенства права є активним учасником Коаліції за проектом “Київ без тютюнового диму!”. Коаліції бореться за здоров’я українців та їх захист від шкоди тютюну.
smokefreeukraine.org

   

 

Радіо Свобода

Центр демократії та верховенства права є юридичним партнером програми журналістських розслідувань“Схеми” – спільного проекту “Радіо Свобода” та “Першого Національного”. 

“Схеми” – це програма розслідувань великої корупції у вищих ешелонах влади.

www.radiosvoboda.org

   

 

“Центр UA”

Громадська організація “Центр UA” є партнером Центру демократії та верховенства права у низці громадських ініціатив, зокрема, “ЧЕСНО” та “Реанімаційний пакет реформ”.

centreua.org

   

 

УНЦПД

Український незалежний центр політичних досліджень – неурядова позапартійна неприбуткова аналітична інституція, місія якої – просування цінностей і процедур демократії в поле публічної політики та управління.

www.ucipr.kiev.ua

   

IMI

Інститут масової інформації (ІМІ) є українською недержавною організацією, яка займається дослідженням феномену масової інформації в сучасному суспільстві. Діяльністю Інституту масової інформації є: захист свободи слова, сприяння розвиткові української журналістики, дослідження громадської думки та інших явищ, пов’язаних з формуванням масової свідомості. Інститут масової інформації було засновано в жовтні 1995 року українськими та зарубіжними журналістами.

http://imi.org.ua

   

 logo_big

ГО «Детектор медіа» – це аналітичний центр та медійна платформа, створена для сприяння становленню демократичних, вільних та професійних медіа в Україні і формуванню критичного мислячого та обізнаного медіаспоживача. 
 
   

 kjvmgsdvklsd

«Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» – це аналітично-тренігова громадська організація, заснована у 2005 році  з метою об’єднання зусиль громадськості задля розбудови в Україні громадянського суспільства, демократичних інститутів та дієвого місцевого самоврядування.

eidos.org.ua 

   
 

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» 

Основними цілями «Інтерньюз-Україна» є становлення незалежних та плюралістичних медіа в Україні;  підвищення стандартів журналістики; удосконалення законодавчої бази, що регулює  відносини в сфері медіа в Україні;  розвиток нових медіа; встановлення ефективної співпраці між медіа, третім сектором та владою, а також підтримка європейської інтеграції України.

http://internews.ua/

   

 

Громадська організація “Життя” є партнером Центру демократії та верховенства права за проектом ІМП “Київ без тютюнового диму” у спільній Коаліції громадських організацій “За вільну від тютюнового диму Україну!”

Громадська організація “Життя” працює над впровадженням системних змін у сфері контролю над тютюном в Україні.

center-life.org

   

Українська Асоціація Медіа Бізнесу є добровільною, недержавною неприбутковою організацією – асоціацією видавців, які об’єднали зусилля для того, щоб сприяти розвитку ринку друкованих ЗМІ, та докладати зусиль до збільшення його рекламної ємності, спрощення правил та регуляцій, покращення умов для ведення бізнесу, підвищення його інвестиційної привабливості.

http://www.uapp.org

   

АРТИКЛЬ 19 (ARTICLE 19) є незалежною правозахисною організацією, що працює на світовому рівні з метою захисту та просування права на свободу вираження поглядів. Назва організації походить від назви Статті 19  Загальної декларації прав людини, яка гарантує свободу слова.

http://www.article19.org

   

 

Харківська правозахисна група

http://khpg.org

 

Українська Гельсинська спілкаВсеукраїнська асоціація громадських правозахисних організацій, метою якої є сприяння практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 1975 року, інших прийнятих на його розвиток міжнародних правових документів, а також усіх інших зобов’язань України в сфері прав людини та основних свобод.

http://helsinki.org.ua

   

 

Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) – неприбуткова громадська організація, заснована у серпні 2006 року, яка сприяє розбудові громадянського суспільства шляхом розвитку незалежних, життєздатних та плюралістичних ЗМІ в Україні.
Основні напрямки діяльності ІРРП включають регулярні навчальні програми для медіа-фахівців згідно з попитом галузі; партнерства, стажування, обмін інформацією та досвідом між ЗМІ України та інших країн;підтримку корисних інформаційних ресурсів (досліджень, посібників) для галузі ЗМІ. 

http://www.irrp.org.ua

Міністерство закордонних справ Королівства Нідерландів в рамках програми МАТРА надає Центру демократії та верховенства права підтримку для впровадження кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд!”

https://www.government.nl/ministries/ministry-of-foreign-affairs