Центр демократії та верховенства права оголошує 8-ий набір Школи адвокації

November 9, 2022

Центр демократії та верховенства права оголошує 8-ий набір Школи адвокації, яка відбудеться 3-4 грудня 2022 року.

Школа адвокації – це освітній проєкт Центру демократії та верховенства права для активних учасників громадянського суспільства, які хочуть бути залученими у сферу адвокації.

Даний освітній інтенсив буде корисний тим, хто лише починає свій шлях у цій галузі. Тож якщо ви досі вагаєтеся, чи правильно розумієте термін «адвокація», прагнете розібратися з її основами та принципами й механізмами взаємодії з владою — запрошуємо долучитися до набору.

Впродовж двох днів ви відвідуватимете лекції від провідних юристів, адвокаційників та експертів з побудови активних громадянських кампаній з багаторічним досвідом, які поділяться своїми безцінними знаннями та інсайтами, що неодмінно стануть вам у пригоді у вашій майбутній адвокатській діяльності.

Варто знати, що:

  • участь у Школі є безкоштовною за умови участі в усіх навчальних сесіях;
  • відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Усі учасники отримають листи з подальшими інструкціями;
  • навчання проходитиме онлайн;
  • учасники, які долучаться до всіх занять Школи адвокації по завершенню інтенсиву отримають сертифікат.

Для участі у Школі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/BySza3FPzMMQhazq6 до 27 листопада 2022 року.

У випадку виникнення запитань – пишіть на пошту координаторці Школи адвокації Оксані Ігнатенко o.ihnatenko@cedem.org.ua з темою листа “Запитання. Школа адвокації ЦЕДЕМ 8.0”.

Захід організований Центром демократії та верховенства права завдяки фінансовій підтримці Швеції