Навчальні проєкти у сфері адвокації

Центр демократії та верховенства права активно працює у сфері адвокації важливих для суспільства рішень на різних рівнях. Крім просування і впровадження змін безпосередньо у напрямах, на яких зосередився ЦЕДЕМ, ми також надаємо підтримку іншим організаціям та активістам, робота котрих пов’язана з адвокацією.

Тож Центр демократії допомагаэ організаціям громадянського суспільства, котрі вирішують актуальні проблеми своїх громад та регіонів, а також проводить навчальні проєкти для активістів, що працюють або лише починають свій шлях у сфері адвокації. Зокрема, діємо у таких напрямах:

Коаліції ОГС Полісся

Метою проєкту є посилення спроможності організацій громадянського суспільства у містах Житомир та Луцьк до спільної участі громади у вирішенні актуальних проблем свого міста через розробку політик та адвокацію їх впровадження шляхом прийняття місцевими органами влади відповідних проектів рішень.

Проект впроваджується Центром демократії та верховенства права у рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Школа адвокації

Школа адвокації – освітній проект Центру демократії та верховенства права для людей з активною громадянською позицією, представників громадських організацій та рухів, які мають базовий досвід адвокаційної діяльності і зацікавлені у поглибленні своїх знань та подальшій роботі у сфері адвокації.

Ми започаткували школу адвокації у 2018 році і до двох разів на рік проводимо цей навчальний інтенсив. Школа адвокації триває 3-4 дні в Києві та передбачає лекції, тренінги та практичні кейси від експертів з адвокації, а також розробку реальної адвокаційної кампанії й нетворкінг.

Під час Школи адвокації лектори-практики діляться досвідом, як пройти шлях від визначення проблеми до успішного втілення змін. На прикладі реальних успішних кейсів експерти навчають, як визначити проблему, побудувати стратегію, як працювати з стейкхолдерами, як комунікувати для втілення змін.

Школа комунікації в адвокації

Школа комунікацій в громадському секторі – це безкоштовний інтенсивний навчальний курс для комунікаційників, які працюють або хочуть працювати в громадському секторі, прагнуть посилити свої знання і навички побудови довготривалих комунікаційних стратегій та реалізації успішних комунікаційних кампаній.

Інтенсив триває три дні та включає в себе лекції, практичні заняття та цінний нетворкінг. На Школі комунікацій учасники вчаться розробляти медіастратегії, визначати цілі комунікацій та формувати карту цільових аудиторій, комунікувати стратегічно, виходити з кризових ситуацій, працювати з центральними, регіональними та іноземними ЗМІ, писати якісні та цікаві тексти, працювати з діджитал-інструментами та набувають низки інших важливих навичок у роботі комунікаційника у громадському секторі.

Серед спікерів Школи комунікацій – провідні фахівці в галузі комунікацій у ГО-секторі, керівники комунікаційних агенцій, незалежні консультанти, керівники комунікаційних відділів великих організацій, фондів, державних структур та політичних партій.

Взяти участь у Школі можуть працівники комунікаційних відділів громадських організацій, або ті, що планують працювати у громадському секторі. Навчання є безкоштовним. Учасників організатори відбирають за конкурсом. 

Інші проекти напряму "Громадянське суспільство"

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України
Центр демократії та верховенства права працює над реалізацією проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Проєкт реалізується…
100 вчинків відповідальних громадян
Бути відповідальним – новий тренд! У 2021 році команда Центру демократії та верховенства права запустила…
Архів
Реанімаційний Пакет Реформ
Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – спілка громадських організацій, що працює у напрямі підтримки та…
Кампанія “За безпечні дороги”
Кампанію “За безпечні дороги” ініціював Центр демократії та верховенства права у партнерстві з ГО Vision…
Київ без тютюнового диму
Центр демократії та верховенства права підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з…
Відкритий Університет Реформ
Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це освітній проєкт для молоді, яка прагне дізнатися більше про…
Дивитись архів проектів