Навчальні проєкти у сфері адвокації

Центр демократії та верховенства права активно працює у сфері адвокації важливих для суспільства рішень на різних рівнях. Крім просування і впровадження змін безпосередньо у напрямах, на яких зосередився ЦЕДЕМ, ми також надаємо підтримку іншим організаціям та активістам, робота котрих пов’язана з адвокацією.

Тож Центр демократії допомагаэ організаціям громадянського суспільства, котрі вирішують актуальні проблеми своїх громад та регіонів, а також проводить навчальні проєкти для активістів, що працюють або лише починають свій шлях у сфері адвокації. Зокрема, діємо у таких напрямах:

Коаліції ОГС Полісся

Метою проєкту є посилення спроможності організацій громадянського суспільства у містах Житомир та Луцьк до спільної участі громади у вирішенні актуальних проблем свого міста через розробку політик та адвокацію їх впровадження шляхом прийняття місцевими органами влади відповідних проектів рішень.

Проект впроваджується Центром демократії та верховенства права у рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Школа адвокації

Школа адвокації – освітній проект Центру демократії та верховенства права для людей з активною громадянською позицією, представників громадських організацій та рухів, які мають базовий досвід адвокаційної діяльності і зацікавлені у поглибленні своїх знань та подальшій роботі у сфері адвокації.

Ми започаткували школу адвокації у 2018 році і до двох разів на рік проводимо цей навчальний інтенсив. Школа адвокації триває 3-4 дні в Києві та передбачає лекції, тренінги та практичні кейси від експертів з адвокації, а також розробку реальної адвокаційної кампанії й нетворкінг.

Під час Школи адвокації лектори-практики діляться досвідом, як пройти шлях від визначення проблеми до успішного втілення змін. На прикладі реальних успішних кейсів експерти навчають, як визначити проблему, побудувати стратегію, як працювати з стейкхолдерами, як комунікувати для втілення змін.

Школа комунікації в адвокації

Школа комунікацій в громадському секторі – це безкоштовний інтенсивний навчальний курс для комунікаційників, які працюють або хочуть працювати в громадському секторі, прагнуть посилити свої знання і навички побудови довготривалих комунікаційних стратегій та реалізації успішних комунікаційних кампаній.

Інтенсив триває три дні та включає в себе лекції, практичні заняття та цінний нетворкінг. На Школі комунікацій учасники вчаться розробляти медіастратегії, визначати цілі комунікацій та формувати карту цільових аудиторій, комунікувати стратегічно, виходити з кризових ситуацій, працювати з центральними, регіональними та іноземними ЗМІ, писати якісні та цікаві тексти, працювати з діджитал-інструментами та набувають низки інших важливих навичок у роботі комунікаційника у громадському секторі.

Серед спікерів Школи комунікацій – провідні фахівці в галузі комунікацій у ГО-секторі, керівники комунікаційних агенцій, незалежні консультанти, керівники комунікаційних відділів великих організацій, фондів, державних структур та політичних партій.

Взяти участь у Школі можуть працівники комунікаційних відділів громадських організацій, або ті, що планують працювати у громадському секторі. Навчання є безкоштовним. Учасників організатори відбирають за конкурсом. 

Інші проекти напряму "Громадянське суспільство"

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України
Центр демократії та верховенства права у консорціумі з ІСАР “Єднання” і Українським незалежним центром політичних…
100 вчинків відповідальних громадян
«100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – це довгостроковий проєкт, що передбачає створення списку 100 вчинків відповідальних…
Реанімаційний Пакет Реформ
Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – спілка громадських організацій, що працює у напрямі підтримки та…
Кампанія “За безпечні дороги”
Кампанію “За безпечні дороги” ініціював Центр демократії та верховенства права у партнерстві з ГО Vision…
Київ без тютюнового диму
Центр демократії та верховенства права підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з…
Відкритий Університет Реформ
Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це освітній проєкт для молоді, яка прагне дізнатися більше про…