Анонс: IV Форум захисників права на доступ до інформації

September 23, 2015

Інститут Медіа Права запрошує взяти участь у Четвертому Форумі захисників права на доступ до інформації, що відбудеться у Києві 5 та 6 жовтня 2015 року.

Метою Форуму є підвищення кваліфікації учасників Мережі захисників права на доступ до інформації та громадських активістів, обмін досвідом та спільна розробка стратегій, спрямованих на покращення доступу до інформації. У роботі Форуму візьмуть участь представники державних органів, експерти у галузі доступу до інформації, адвокати, які мають широку практику у справах з доступу до інформації, учасники Мережі захисників права на доступ до інформації.

Запрошуємо журналістів, громадських активістів, представників органів влади та громадян, які цікавляться темою доступу до інформації, долучитися до першого дня роботи Форуму 5 жовтня за адресою вул. Суворова 4/6, початок о 10:00. У другий день Форуму учасники Мережі захисників права на доступ до інформації працюватимуть у закритих робочих групах.

 Учасники Форуму обговорять наступні питання:

  • повноваження незалежного органу нагляду за дотриманням права на доступ до публічної інформації;
  • судова практика у сфері доступу до публічної інформації;
  • стан виконання законодавства про доступ та зріз проблематики;
  • аналіз стратегічних судових справ та поради фахівців, спрямовані на покращення ситуації у сфері доступу до інформації.

 Для участі у Форумі необхідно заповнити реєстраційну форму. Учасникам Мережі захисників права на доступ до інформації з регіонів України організатори відшкодовують витрати за проїзд до м. Києва (поїзд, купейне місце або другий клас Інтерсіті) а також забезпечують проживання у готелі у двомісних номерах. Участь у Форумі є безкоштовною. Для участі у відборі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму якнайшвидше, але не пізніше 29 вересня 2015 року до 18:00.

Охочих взяти участь у Форумі просимо заповнити анкети якнайшвидше, оскільки кількість місць обмежена. За результатами відбору Інститут Медіа Права надішле підтвердження запрошеним учасникам. Планується участь 70 фахівців, у тому числі 30 – із регіонів України. Точна інформація про програму заходу буде повідомлена учасникам додатково. Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся електронною поштою на адресу zhuhay.tk@gmail.com. Контактна особа – Віталій Жугай.

Форум відбудеться в рамках проекту «Забезпечення судового захисту права на інформацію за підтримки Фонду та Мережі захисників права на доступ до інформації». Проект здійснюється громадською організацією «Інститут Медіа Права» за підтримки проекту «Популяризація прав людини і демократії та посилення медійного і громадянського суспільства в Азербайджані, Україні та Білорусі» міжнародної організації «Міжнародна підтримка медіа» за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії та Шведського уряду через Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).